Toimihenkilöt
Puheenjohtaja Mika Valtonen, dos. oyl.
TYKS, Teho-osasto 950
Hämeentie 11, (PL 52), 20521 TURKU
Email: mika.valtonen@tyks.fi
Pääsihteeri Sanna Hoppu, dos. yl.
TAYS, Ensihoitokeskus
PL 2000, 33521 Tampere
Email: sanna.hoppu@pshp.fi
Rahastonhoitaja Jaana Minkkinen
TYKS, Teho-osasto 950
Hämeentie 11 (PL 52), 20521 Turku
Puh: 050 – 5355 334, 02 3131950
Email: jaana.minkkinen@tyks.fi
Päätoimittaja Keijo Leivo
TYKS, Teho-osasto 950
Hämeentie 11, (PL 52), 20521 TURKU
Puh: 02 – 313 0980 Gsm: 0400 – 220075
Email: keijo.leivo@tyks.fi
Toimistonhoitaja Kaisa Jakobsson
HUS, Meilahden sairaala, Teho 20
Haartmaninkatu 4 (PL 340), 00029 HUS
Puh: 050 – 535 0423
Email: toimisto@sthy.fi
Webmaster Saija Rissanen
KYS, Tehohoidon osasto
Puijonlaaksontie 2 (PL 100), 70029 KYS
Puh: 050-4918360, 040 - 7179797
Email: webmaster@sthy.fi
HUS-piirin edustajat
Lääkärijäsen Paula Rautiainen (hallitus ja työvaliokunta)
HYKS Lastenklinikka, Lasten teho-osasto K9,
Stenbäckinkatu 11 (PL 281), HUS 00029
Email: paula.rautiainen@hus.fi
Hoitajajäsen Kaisa Jakobsson
HUS, Meilahden sairaala, Teho 20
Haartmaninkatu 4 (PL 340), 00029 HUS
Puh: 050 – 535 0423
Email: toimisto@sthy.fi
TYKS-piirin edustajat
Lääkärijäsen Juha Grönlund (hallitus)
TYKS, Teho-osasto 950
Hämeentie 11, (PL 52), 20521 TURKU
Email: juha.gronlund@tyks.fi
Hoitajajäsen Anu Laine (hallitus ja työvaliokunta)
TYKS, Teho-osasto 950
Hämeentie 11, (PL 52), 20521 TURKU
Email: anu.laine@tyks.fi
TAYS-piirin edustajat
Lääkärijäsen Ville Jalkanen (hallitus)
TAYS, Teho-osasto
Teiskontie 35, Tampere 33521
Email: ville.jalkanen@pshp.fi
Hoitajajäsen Pia Karilainen (varapuheenjohtaja, hallitus ja työvaliokunta)
TAYS, Teho-osasto
Teiskontie 35, Tampere 33521
Email: pia.karilainen@pshp.fi
KYS-piirin edustajat
Lääkärijäsen Maarit Lång (hallitus ja työvaliokunta)
KYS, Tehohoidon osasto
Puijonlaaksontie 2 (PL 100), 70029 KYS
Email: maarit.lang@kuh.fi
Hoitajajäsen Ulla Kesti (hallitus)
KYS, Tehohoidon osasto
Puijonlaaksontie 2 (PL 100), 70029 KYS
Email: ulla.kesti@kuh.fi
OYS-piirin edustajat
Lääkärijäsen Risto Ahola (hallitus ja työvaliokunta)
Pohjois-Pohjanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymä, OYS Anestesian hallinto, PL 21, 90029 OYS
Email: risto.ahola@ppshp.fi
Hoitajajäsen Elina Karjula (hallitus)
OYS Teho-osasto 1,
Kajaanintie 50 (PL21), 90029 OYS
Email: elina.karjula@ppshp.fi